O mnie

Fron-End

Jako koder wykazuje szczególne zamiłowanie do spędzania wielu godzin przed ekranem monitora w celu napisania kodu, który będzie w jak największym stopniu odzwierciedlał projekt graficzny strony internetowej.

Pracuję głównie z HTML i powiązanymi z nim językami oraz systemami, które przenikają się wzajemnie. Są to między innymi wspomniany już HTML, CSS, JavaScript czy PHP. Strony osadzam w systemie zarządzania treścią WordPress bądź Joomla. Rzadko się zdarza, że piszę stronę bez CMS, chodź jeśli zajdzie tak potrzeba to czemu by nie.

Moim najbliższym celem jest pisane stron zgodnym z HTML5 oraz programowanie w JavaScript.

Projektant

Tworzenie grafiki sprawia mi przede wszystkim przyjemność, po prostu bardzo lubię to zrobić. Tworzę grafikę głównie na potrzeby stron internetowych, które projektuję.

Do każdego projektu strony internetowej podchodzę indywidualnie i cały proces projektowania witryny przechodzę od początku. Nie tworzę stron na zasadzie efektu „tadaaa! Oto Wasza nowa strona”. Zamiast tego współpracuję z przyszłym właścicielem strony już od samego początku projektowania. Dzięki temu koryguję projekt na kolejnych etapach jego powstawania i mam kontrolę nad ostatecznym jego kształtem.

Moim najbliższym celem jest lepsze projektowanie logotyp`ów.